כאבי ראש רפואה סינית תזונה תזונה
חיפוש :

ערכת כלים ביתית לטיפול במחלות חום בילדים

טיפול במחלות  חום בילדים:

חום בילדים מראה על תקינות מערכת החיסון שלהם, אך חשוב לשים לב ולהיות מודעים לסימנים מדאיגים: ילד אפאטי-לא מגיב, הילד מיובש-לא שותה, קול בכי שונה ומוזר, התכווצויות חום, חום ממושך. במקרים כאלו חשוב לפנות לרופא.

לילדים בריאים מעל גיל חצי שנה, חשוב לתת להעלות חום ולא למהר להוריד אותו עם תרופות. לחום יש תפקיד חשוב בבניית מערכת החיסון. כשאנו מאפשרים למערכת החיסון להתמודד, אנחנו עוזרים לילדים שלנו להתפתח ולצאת מחוזקים ממחלת החום.

חשוב לציין שבמצבים בהם הילד אפאטי, חום מעל 38.5 מעלות, סובל ממחלה כרונית והחום עלול לסכן אותו, הילד נוטה לפרכוסים, הילד סובל. מומלץ להוריד את החום עם תרופות ולפנות לרופא למעקב.

הורדת חום:

  • באמבט תינוק: 1 טיפה מנטה,2 טיפות לבנדר, 2 טיפות עץ התה –ניתן לרכוש בחויות טבע, להקפיד שכולם באיכות טובה! להספיג את השמנים בחצי כפית מלח ולשים באמבטיה עם מים נעימים. להשאיר את  הילד למשך 20 דקות במבטיה. באמבט מבוגרים להגדיל את המינונים של השמנים בהתאמה.
  • קוזו תפוחים: לבשל תפוח חתוך לחתיכות עם מעט מים. בינתיים לערבב כפית גדושה של קוזו (להשיג בחנויות טבע אבקת קוזו של חברת מיטוקו) עם מעט מים קרים, עד שאין גושים ולהוסיף לתפוח המבושל. לערבב היטב, לקרר מעט ולתת לילד את הדייסה.
  • תרופת סבתא: יחס של 1/3 חומץ 2/3 מים עיסוי כפות רגליים עם מגבת.
  •  המלצות נוספות ולא פחות חשובות: להיות עם הילד, לא לשלוח לגן לפני שהוא בריא לגמרי, תזונה תומכת קלה לעיכול, הרבה נוזלים.
  • למידע נוסף על טיפול במחלות חום וחיזוק מערכת החיסון
  • דיקור סיני לחום בילדים, עוזר לילד ולהורים להתמודד עם החום בדרך טבעית וללא תרופות להורדת חום.

 


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט