1. דף הבית
  2. /
  3. רפואה סינית
  4. /
  5. דיקור סיני
  6. /
  7. אורתופדיה
  8. /
  9. כאבי גב

כאבי גב 

להחזיר לגב שלך את יכולת התנועה והגמישות, לשחרר מתחים ושרירים תפוסים.

הטיפול מתחיל באבחנת גוף ואיתור מקור הבעיה, לאחר מכן העבודה על איזון האגן ומבנה השלד כולו, שחרור האזורים המתוחים, שחרור השרירים התפוסים וטיפול בשרירים התומכים בגב. הטיפול הוא בעזרת  דיקור סיני ושיאצו.

הטיפול בכאבי הגב כולל  עבודה על הרקמות הרכות: שרירים, רצועות, גידים, בשילוב עם עבודה על איזון האגן וטיפול במפרקים הכואבים. הדגש במהלך הטיפול הוא על חיזוק השרירים החלשים, שחרור והרפיית השרירים המתוחים והחזרת המפרק למיקום הנכון שלו. ניתן  להרגיש ירידה בכאב ובטווח התנועה כבר בטיפול הראשון. וכך, לאחר מספר קטן יחסית של טיפולים, לומד הגוף להסתגל שוב למצב תקין ולחזור לטווח תנועה ללא כאבים.

 מטרת הטיפול היא החזרת היציבה הנכונה והאיזון לשלד ולשרירים. כדי לתמוך בטיפול הפיזי וליעל אותו, אני נותנת המלצות לתזונה נכונה שתתרום לגמישות המפרקים, הזנת הרקמות, שיפור ספיגת חומרים חיוניים למפרקים ולשרירים. הטיפול כולל גם המלצות לאורח חיים בריא יותר, תרגילים תומכים בבית.

זהו  טיפול עדין ללא כאב או אי נוחות למטופל ואין בו כל סיכון. העבודה נעשית תוך כדי הקשבה מלאה למשוב המטופל/ת לגבי מידת הנוחות, הפחתת הכאב, טווח התנועה והשיפור המתקבל בזמן הטיפול עצמו.
איך הטיפול האורטופדי שלי עובד 


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט