1. דף הבית
  2. /
  3. רפואה סינית
  4. /
  5. טיפול בתינוקות וילדים

שונישין ודיקור לתינוקות וילדים
 רעות רפואה סינית לתינוקות וילדים:
אני מלווה הורים לתינוקות וילדים החולים בתדירות גבוהה, לצמצם משמעותית את השימוש בתרופות ולגדול להיות ילדים בריאים, עם מערכת חיסון מאוזנת.
אני עושה זאת בעזרת תהליך הכולל טיפולים מותאמים לתינוקות ומשתמשת בשיטה שפיתחתי, המשלבת עיסויים עם כלי עיסוי מיוחדים לתינוקות וילדים, דיקור סיני עדין, צמחי מרפא ועוד.

ילדות בריאה נותנת לילדינו בסיס לחיים בוגרים בריאים.

ילדים הם עדינים: האיברים הפנימיים שלהם, מערכת החיסון ומערכת העיכול עדיין לא בשלים לגמרי והם חשופים יותר לגורמי מחלה ולהשפעות הסביבה. ילדים סובלים ממחלות ילדות ומחלות חום אשר תפקידן לבנות מערכת חיסון טובה ויעילה. כשילד עובר מחלה ומצליח לצאת ממנה מחוזק נוכל לראות שיש קפיצה התפתחותית בתום המחלה (הילד מתחיל לזחול, לדבר, לעמוד וכו')

ישנם הרבה ילדים הסובלים מדלקות אוזניים חוזרות ונוזלים באוזניים, מחלות בדרכי הנשימה, ממחלות חום חוזרות, בעיות עיכול והם אינם מצליחים לנתב את המחלה למקום מחזק ובונה, נחלשים מהמחלות ולא מצליחים לצאת מהן מחוזקים. 

זה המקום לחזק את הילדים, לתמוך בהם 

במהלך המחלה ולעזור למערכת החיסון ולמערכת העיכול שלהם, לעבור את המחלה הבאה ביתר קלות, להגדיל פרקי זמן בין התקף להתקף, ללמד את הגוף שאפשר גם בלי תרופות.

אם הילד שלכם :
*סובל ממחלות חוזרות ונשנות, 
*נדבק מכל מחלה שעוברת לידו, 
*בוכה הרבה ללא סיבה מוסברת, 
אם אתם רוצים לטפל בו בדרך טבעית וללא תרופות, אם אתם רוצים לאפשר לו ילדות בריאה כבסיס לחיים בוגרים בריאים:  אני מזמינה אתכם לבוא איתו לטיפול באווירה מזמינה ונעימה.

הטיפול שלי כולל חיזוק של הילדים, תמיכה בתהליך התמודדות עם מחלות, תמיכה ויעוץ להורים בקליניקה ומחוצה לה, טיפים להתמודדות טבעית עם מחלות וכאב בבית.

במה אפשר לטפל?

דיקור סיני לילדים הוכח כמועיל לטיפול ב:

דרך הטיפול בילדים

הטיפול בילדים מתקיים באווירה ידידותית ותומכת. ישנה חשיבות רבה ליצירת קשר ראשוני טוב עם הילדים. אנו בוחרים את שיטת הטיפול המתאימה ביותר לילדים שלכם, טיפולים המאפשרים להם להתמודד עם מחלות הילדות בדרך הטובה ביותר, על ידי חיזוק מערכת החיסון והנשימה, מערכת העיכול וחיזוק היכולת שלהם להגיע לידי ריפוי.

בטיפול בילדים חשוב שהילד ירגיש נינוח ושחוויית הטיפול תהיה טובה.

הטיפול כולל:

  • דיקור סיני לילדים הוא טיפול עדין וקצר, תוך שימוש במחטים דקות וגמישות, הדיקור אורך שניות אחדות תוך כדי משחק כך שהחוויה של הטיפול היא חיובית ומעצימה.
  • שונישין- שיטת טיפול בתינוקות וילדים שהתפתחה ביפן. אני משלבת בטיפולים שלי את שיטת השונישין שהיא שיטה של טיפוף המרצה וגירוי נקודות אפקטיביות בגוף. זהו טיפול עם כלי עיסוי עדינים שנועדו במיוחד לתינוקות וילדים רכים.

להגברת יעילות הטיפול, בנוסף לדיקור סיני לילדים, אני נותנת הנחיות תזונה לבית ואני מלמדת את ההורים איך לטפל בילדיהם בבית ע"י עיסוי עדין -שונישין, כדי להקל עליהם בזמן מחלה וכדי לחזק אותם בזמן שהם בריאים, טיפול השונישין מהנה ומשעשע לילדים בקליניקה והופך לכלי משחק ותקשורת בין הורה- ילד בבית.


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט