כאבי ראש רפואה סינית תזונה תזונה
חיפוש :

טיפול בכאבים אורתופדיים בדיקור סיני ושיאצו

שוב קמת בבוקר עם כאב גב? רצית לשחק עם הנכדים אבל הברכיים כואבות? יש מחר מבחן חשוב והצוואר תפוס מרוב רכינה אל הספרים?

יש דרך לפתור את הבעיה שלך!

טיפול בדיקור סיני בשילוב עם שיאצו, הוא טיפול ללא כאב או אי נוחות, שהוכיח את עצמו ועוזר לפתור בעיות של שלד ושרירים בזמן קצר וללא כאבים.

איך זה עובד?

ההצלחה הגדולה של הטיפול טמונה בשילוב של שני גורמים חשובים בטיפול בבעיות אורתופדיות

1. איזון האגן ועבודה על המפרקים הבעייתיים בעזרת דיקור סיני ושיאצו

 חיי היום יום, העבודה, ישיבה ממושכת מול מחשב, תאונות עבודה ותאונות דרכים, עמידה ממושכת על הרגליים, יציבה לא נכונה, כל אלה עלולים לגרום בשלב מסוים לחוסר איזון של האגן אשר לאורך זמן מפר את האיזון בכל הגוף ויכול לגרום לכאבי צוואר וכתפיים, כאבי גב וברכיים, כאבים לאורך צד אחד של הגוף- צוואר, גב ברכיים ורגליים או לסירוגין- צוואר ושכמות כואבים בצד ימין עם גב תחתון וברך שמאלית כואבים. חוסר האיזון המבני עלול גם לייצר לחץ על חוליות הגב הלחץ הזה משפיע גם על האיברים הפנימיים וגורם לבעיות עיכול, בעיות פריון, עצירות, כאבי מחזור ועוד.

2. חידוש הזרימה התקינה של הדם, נוזלי הלימפה וההולכה העצבית בעזרת דיקור סיני ושיאצו

חסימה בזרימת האנרגיה בגוף. לחץ, מתח, תזונה לא מתאימה, חוסר/עודף פעילות גופנית, כל אלה יכולים לגרום לחסימה בזרימה תקינה של דם של נוזלי לימפה ושל מערכת העצבים בגוף. חוסר זרימה של דם, מונעת מהשרירים ומהאיברים לקבל כמות מספקת של דם וחומרים חיוניים ומתוך כך לתקיעות וכאב. בעיה בזרימת לימפה והצטברות של נוזלי לימפה תביא לתוצאה דומה. בעיה בזרימה עצבית, תגרום לכאב, נימול, תחושה של הירדמות של הגפיים.

הרעיון הוא, שכדי לטפל במבנה (בשלד ובשרירים) באופן יעיל שיחזיק לטווח ארוך - יש לטפל גם בזרימה הפנימית של כלי הדם, נוזלי הלימפה ומערכת העצבים וכדי לאפשר את הזרימה הפנימית התקינה לאורך זמן –יש לטפל במבנה.

איך מתבצע הטיפול?

הטיפול מתחיל בבדיקה ואבחנה של מבנה השלד,של השרירים והחוליות המעורבים באזור הכאב, אני מבצעת בדיקות שריר, בדיקות טווח תנועה וטווח כאב.

אם ישנו חוסר איזון באגן, אני עובדת עם טכניקה המאזנת את האגן.

אחרי שהאגן חזר לאיזון, בעזרת מחטים עדינות וסטריליות המוחדרות ללא כאב, אני מרגיעה את המערכות הפנימיות ויוצרת תנועה במערכות שיש בהן חסימות.

לאחר הטיפול, אני נותנת הנחיות פשוטות כיצד לשמר את האיזון והזרימה שהצלחנו להשיג בטיפול:

תרגילים פשוטים וקצרים, פעילות גופנית, הנחיות תזונה ושינוי הרגלים שגורמים לכאב


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט