1. דף הבית
  2. /
  3. רפואה סינית
  4. /
  5. דיקור סיני

 רעות רפואה סינית:
אני מטפלת באנשים הסובלים מכאבים ומחוסר נוחות ולשפר משמעותית את הבריאות ואת איכות החיים של המטופלים שלי.
אני עושה זאת בעזרת שילוב ייחודי שאני פיתחתי של שיאצו, דיקור סיני ושחרור נקודות מיוחדות המשפיעות על הריפוי של השלד והשרירים ועל ריפוי האיברים הפנימיים.

דיקור סיני

הרפואה הסינית היא רפואה עתיקת יומין שהתחילה להתפתח בד בבד עם הפילוסופיה הסינית לפני למעלה מ-4,000 שנה. היא ממשיכה להתחדש, להתפתח ולהתעדכן כל הזמן, להתאים את עצמה לשינויים באורח החיים ובתנאי החיים המודרניים ולעמוד במחקרים רבים. מחקרים המוכיחים כי הטיפול בדיקור סיני יעיל להקלה על כאבים, שיפור איכות החיים, זירוז תהליכי ריפוי והבראה של הגוף.

לאחר אבחון המטופל/ת, הדיקור מתבצע בעזרת מחטים דקיקות, סטריליות וחד פעמיות, אשר מוחדרת לגוף וגורמות לגירוי אשר מעודד את הגוף לתהליכי ריפוי.

רפואה סינית עוסקת בטיפול במחלות ובמניעתן על-ידי איזון הגוף. העיקרון המנחה את הרפואה הסינית הוא התבוננות על האדם כעל חלק מהעולם מעין מיקרוקוסמוס. על פי 

הרפואה הסינית, האדם צריך לחיות בהרמוניה עם חוקי הטבע ועם השינויים המתמידים בעולם ממש כפי שהיצורים, הצמחים והדוממים עושים. לפי הסינים, אם נתאים עצמנו למחזורי החיים: מחזור היום והלילה, עונות השנה, מזג האוויר ועוד –נחייה חיים בריאים יותר.

הסינים בנו מסורת מורכבת ועשירה הכוללת שיטות טיפול מגוונות, כגון:  דיקור, טיפול בתזונה, צמחי מרפא ושיאצו. השילוב בין הפילוסופיה ובין הניסיון המצטבר של הסינים הוליד גישה הוליסטית המטפלת בשורש המחלה ולא רק במחלה עצמה.

מצבים בהם אפשר להיעזר בטיפולים שלייצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט