1. דף הבית
  2. /
  3. רפואה סינית
  4. /
  5. טיפול בתינוקות וילדים
  6. /
  7. בעיות עיכול בילדים
דיקור סיני בעיות עיכול בילדים

בעיות עיכול בילדים

תינוקות באים לעולם כשמערכת העיכול שלהם עדיין לא בשלה.
  

עד רגע הלידה, העיכול וספיגת החומרים בגוף העובר, התבצע דרך חבל הטבור, לאחר שעבר תהליכים במערכת העיכול של האם. כעת הרך הנולד מתחיל להפעיל את מערכת העיכול שלו לגמרי בעצמו. טבעי שתקופת ההרצה תיתקל באתגרים חדשים ובקשיים ראשוניים כמו עווית מעיים (קוליק), צמיחת שיניים, אפטות בפה, הקאות, בעיות עור, תפרחת חיתולים, ריפלוקס, עצירות, שלשולים, וכאבי בטן.

למידע על ערכת כלים ביתיים לטיפול בבעיות עיכול

ישנם גורמים נוספים העלולים להקשות על הסתגלות המעיים למזונות שונים כמו, תזונה לא מתאימה, מצבי עקה (סטרס),תגובה לחיסונים, ירידה חיסונית ומחלות, חולשה מולדת, תרופות ועוד.

חוסן מערכת העיכול, הוא קריטי לספיגה טובה של חומרים החיוניים לגדילה והתפתחות הילד, לצמיחה, שגשוג והכנה של בסיס טוב לחיים הבוגרים. כשמערכת העיכול שלנו חזקה ויכולה לספוג אליה את האיכויות המגיעות אלינו מחוצה לנו כמו המזון, המציאות (שיכולה להיות קשה לעיכול לעתים), היא  מהדהדת את זה  אל כל הגוף שלנו: על חוסן מערכת החיסון, על רקמות החיבור, מערכת העצבים, זרימת נוזלי הלימפה בגוף, בניית תאים ורקמות ועוד.

אם לילדכם ישנן בעיות עיכול, המשבשות את יכולת השגשוג והצמיחה שלו, מפריעות למהלך החיים התקין או דורשות מתן תרופות תכוף, אני מזמינה אתכם לבוא איתו לטיפול באווירה נעימה ומזמינה.
הטיפול שלי כולל דיקור סיני לילדים, המלצות לתזונה תומכת ומתאימה אישית לילד, מתן צמחי מרפא מתאימים, חיזוק ואיזון ערכת העיכול, תמיכה ויעוץ להורים בקליניקה ומחוצה לה, טיפים לשיכוך כאבים והורדת חום.

להגברת יעילות הטיפול, בנוסף לדיקור סיני לילדים ולמתן פורמולות צמחים ותזונה, אני מנחה את ההורים איך לטפל בילדיהם בבית ע"י עיסוי עדין -שונישין, כדי להקל עליהם בזמן מחלה, כדי ללמד את הגוף שהוא יכול להתמודד עם הבעיה, לגדול ולהתפתח באופן בריא, ללא תרופות, וללא כאבים.
למידע על ערכת כלים ביתיים לטיפול בבעיות עיכול


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט