1. דף הבית
  2. /
  3. רפואה סינית
  4. /
  5. טיפול בתינוקות וילדים
  6. /
  7. בעיות במערכת הנשימה אצל ילדים
בעיות במערכת הנשימה  אצל ילדים

בעיות במערכת הנשימה
אצל ילדים

כשהילד שלך מתקשה לנשום, חשוב לדעת שאפשר לעזור לו גם בדרך טבעית

כשתינוקות נולדים, הראות ומערכת החיסון שלהם עדיין בתהליך של הבשלה, עד רגע הלידה הם מקבלים חמצן מהאם, בלידה מתחילה 'תקופת ההרצה'. בתקופה זו, נפגשת מערכת החיסון שלהם עם גורמי מחלה שונים כמו מחלות ילדות, מחלות חום, נזלת ושיעול, שנועדו לחסן את המערכת ולהכין אותה לאתגרים של החיים.

בימינו, ישנם גורמים רבים אשר מאתגרים עוד יותר את המערכת הזו. גורמים כמו זיהום אוויר, תזונה קלוקלת, מצבי לחץ של ההורים, לידות מכשירניות, ניתוח קיסרי, תגובה לחיסונים, מחלה שרצה במשפחה.
למידע על ערכת כלים ביתי לטיפול בבעיות במערכת הנשימה

הרבה מאוד תינוקות וילדים סובלים מבעיות נשימה שונות כמו אסטמה, סטרידו, שיעול כרוני, אסטמה של העור, ברונכיטיס ועוד

אם ילדכם סובל מהתקפים חוזרים ונשנים של מחלות הקשורות למערכת החיסון ולדרכי הנשימה, אם אתם רואים את עצמכם נותנים לו תרופות לעיתים תכופות, עושים לו הרבה אנהילציה והמחלה חוזרת ונשנית:

 אני מזמינה אתכם אלי לטפל בדרך אחרת, דרך שמלמדת מערכת החיסון להתמודד עם המחלה עם פחות תרופות, פחות ביקורים במרפאות ויותר ימים של שמחה וצחוק. 
 

הטיפול כולל  דיקור סיני לילדים , תרגול ועיסויים של ההורים בבית- שונישין, מתן  צמחי מרפא  ושינויים  בתזונה, שיעזרו לילדכם לחזק את מערכת הנשימה והחיסון, לנשום יותר טוב ולהיות פנויים למשחק, גדילה, התפתחות ושגשוג

הטיפול יתן לילדיכם: חיזוק, תמיכה בתהליך התמודדות עם מחלות, תמיכה ויעוץ להורים בקליניקה ומחוצה לה, טיפים להתמודדות טבעית עם מחלות וכאב בבית.

להגברת יעילות הטיפול, בנוסף  לדיקור סיני לילדים ולמתן  פורמולות צמחים ותזונה, אני מנחה את ההורים איך לטפל בילדיהם בבית ע"י עיסוי עדין - שונישין , כדי להקל עליהם בזמן מחלה וכדי לחזק אותם בזמן שהם בריאים, טיפול השונישין מהנה ומשעשע לילדים בקליניקה והופך לכלי משחק ותקשורת בין הורה- ילד בבית.
למידע על ערכת טיפול ביתית לטיפול במערכת הנשימה, שיעול ונזלת


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכםטואול - בניית אתרים