כאבי ראש רפואה סינית תזונה תזונה
חיפוש :

בעיות גינקולוגיות - בעיות במחזור החודשי וכאבי מחזור

בעיות גניקולוגיות יכולות לבוא לידי ביטוי בבעיות במחזור החודשי כמו מחזור לא סדיר, מחזור מלווה בתופעות קדם ווסתיות כמו כאבים ובמצבי רוח או עצבנות והתקפי זעם. אל-ווסת, דימום קשה בווסת לעיתים מלווה בקרישי דם, דימום בין המחזורים.

כשלאישה או נערה יש בעיות עם המחזור החודשי, זה מראה על בעיה בקצב הפנימי ובזרימה החופשית של צ'י ודם בכל הגוף, בדרך כלל נראה חוסר איזון הורמונלי, אבל ייתכנו גם גם חוסר איזון מבני, גנטיקה, בעיות של זרימת דם לאגן ועוד. אם הבעיה לא תטופל, בדרך כלל היא לא תעלם והאישה עלולה לחוות את הבעיה בהמשך כבעיה בכניסה להיריון, או בעיות גניקולוגיות אחרות כמו אנדומטריוזיס, ציסטות בשחלות, דלקות באגן, סתימת חצוצרות, ובהמשך החיים, תופעות קשות של גיל המעבר.

בטיפול בדיקור סיני לבעיות במחזור החודשי אני בודקת ומטפלת בהרבה מערכות שיכולות להשפיע ולהוציא מאיזון את המקצב הפנימי החשוב הזה.

  • אני בודקת את אזורי הרפלקסים (אזורים בגוף שמראים על חוסר איזון במערכות השונות בגוף) של הרחם והשחלות ומטפלת בהתאם לממצאים. לדוגמה: במקרים שמראים על  מצבי דלקת ברחם או בשחלות- אטפל בדיקור לדלקות וציסטות ברחם ובשחלות.
  • אני בודקת את האזורים שקשורים לבלוטות הורמונליות כמו ההיפופיזה, בלוטת יותרת המח, בלוטת התירואיד. בעזרת דיקור סיני לאיזון הורמונלי, תחזור המערכת ההורמונלית לפעילות ה התקינה בגוף.
  • בעיות מבניות הן עוד גורם קריטי בכל הקשור לבעיות גניקולוגיות, בגלל הקשר למבנה האגן, לחץ ומתח באזור האגן, המפשעה, הירכיים והגב התחתון עלול לגרום לזרימה מועטה של דם לאברי הרבייה. דיקור סיני לפריון ולבעיות מחזור, ישפר פלאים את זרימת הדם לאגן.
  •  הצטברויות נוזלים, עלולות לגרום לחסימות ולזרימה לא תקינה של דם לאזור האגן. דיקור לבצקות וסילוק נוזלים, יוריד את הלחץ מאזור האגן וישפר את הזרימה באזור.
  • ישנם מצבים של קור ברחם, ואז נרגיש את הבטן קרה במישוש. קור נוטה לייצר מצב של חוסר תנועה של דם ואנרגיה לאזורים הקרים ויכול לגרום לכאבים ולתקיעות. לכן במצבים כאלו- נחמם את הנקודות שקשורות לאזורים הקרים בנוסף לחימום נקודתי של הבטן.
  • ללחץ דם לא מאוזן, נמוך או גבוה, ישנה השפעה עצומה ותפקיד מרכזי בכל מהלך ההתהוות של מחלות שונות בגוף, מפני שלחץ הדם הוא אינדיקציה לזרימה תקינה של הצ'י והדם בגוף: אם לחץ הדם נמוך – הדם והחמצן לא מועברים בצורה טובה ולא מגיעים לכל הרקמות, התאים, והאיברים הפנימיים בצורה טובה. אם לחץ הדם גבוה – נוצר אלמנט של חום ולחץ שמשפיע בעיקר על פלג הגוף העליון ופחות מדי בפלג הגוף התחתון והאגן. דיקור סיני לאיזון לחץ דם נמוך או גבוה יאזן את המצב.
  • במצבים של חיים תחת לחץ מתמשך, כמו שרובנו חווים בחיי היום יום, נוצרת התשה של המערכות בגוף וזה משפיע ישירות על המערכות ההורמונליות.דיקור סיני להרגעת את מערכות העצבים, יעזור למתן את רמות הסטרס בחיי היום יום.


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט