1. דף הבית
  2. /
  3. רפואה סינית
  4. /
  5. דיקור סיני
  6. /
  7. אורתופדיה
אורתופדיה

אורתופדיה

להחזיר את יכולת התנועה, לפתור כאבים ולהרגיש חיוניות וזרימה.

אם אתם סובלים מכאבי שרירים ומפרקים, כאבי גב, כאבי צוואר וכתפיים, כאבי ברכיים, אני מזמינה אתכם לטיפול ייחודי ויעיל. הטיפול בדיקור סיני בשילוב טיפולי מגע בשיאצו, הוכח כיעיל לטיפול בבעיות השלד והשרירים, הטיפול מחזיר לכם את טווח התנועה ופותר אתכם מהכאבים.

תוכלו לחוות שיפור משמעותי באיכות החיים וברמת התפקוד, תוך מספר קטן של טיפולים.

הטיפול מתאים לאנשים הסובלים מכאבים ובעיות של מפרקים, שרירים, יציבה, טראומות ופציעות ספורט.

לעיתים קרובות, בעיות אלו גורמות לפגיעה משמעותית באיכות החיים שלנו, אך עדיין הן לא בתחום התופעות שהרפואה המערבית בחרה להתעמק בהן: היא מציעה לנו ניתוחים, משככי כאבים, זריקות ומשחות אשר לא תמיד עוזרים ולעיתים גורמים לנזקים במערכות הגוף השונות.

הטיפול כולל  עבודה על הרקמות הרכות: שרירים, רצועות, גידים, בשילוב עם עבודה על איזון האגן וטיפול במפרקים הכואבים. הדגש במהלך הטיפול הוא על זיהוי השרירים החלשים, שחרור והרפיית השרירים המתוחים והחזרת המפרק למיקום הנכון שלו. ניתן  להרגיש ירידה בכאב ושיפור בטווח התנועה כבר בטיפול הראשון. וכך, לאחר מספר קטן יחסית של טיפולים, לומד הגוף להסתגל שוב למצב תקין ולחזור לטווח תנועה ללא כאבים.

הטיפול עובד על החזרת היציבה הנכונה והאיזון לשלד ולשרירים, ומשלב המלצות לתזונה נכונה לגמישות המפרקים, הזנת הרקמות, שיפור ספיגת חומרים חיוניים למפרקים ולשרירים.

זהו  טיפול עדין ללא כאב או אי נוחות למטופל ואין בו כל סיכון. העבודה נעשית תוך כדי הקשבה מלאה למשוב המטופל/ת לגבי מידת הנוחות, הפחתת הכאב, טווח התנועה והשיפור המתקבל בזמן הטיפול עצמו.

 

כאבי גב

להחזיר לגב שלך את יכולת התנועה והגמישות, לשחרר מתחים ושרירים תפוסים.

הטיפול מתחיל באבחנת גוף ואיתור מקור הבעיה, לאחר מכן העבודה על איזון האגן ומבנה השלד כולו, שחרור האזורים המתוחים, שחרור השרירים התפוסים וטיפול בשרירים התומכים בגב. הטיפול הוא בעזרת  דיקור סיני ושיאצו.

הטיפול כולל  עבודה על הרקמות הרכות: שרירים, רצועות, גידים, בשילוב עם עבודה על איזון האגן וטיפול במפרקים הכואבים. הדגש במהלך הטיפול הוא על חיזוק השרירים החלשים, שחרור והרפיית השרירים המתוחים והחזרת המפרק למיקום הנכון שלו. ניתן  להרגיש ירידה בכאב ובטווח התנועה כבר בטיפול הראשון. וכך, לאחר מספר קטן יחסית של טיפולים, לומד הגוף להסתגל שוב למצב תקין ולחזור לטווח תנועה ללא כאבים.

מטרת הטיפול היא החזרת היציבה הנכונה והאיזון לשלד ולשרירים. כדי לתמוך בטיפול הפיזי וליעל אותו, אני נותנת המלצות לתזונה נכונה שתתרום לגמישות המפרקים, הזנת הרקמות, שיפור ספיגת חומרים חיוניים למפרקים ולשרירים. הטיפול כולל גם המלצות לאורח חיים בריא יותר, תרגילים תומכים בבית.

זהו  טיפול עדין ללא כאב או אי נוחות למטופל ואין בו כל סיכון. העבודה נעשית תוך כדי הקשבה מלאה למשוב המטופל/ת לגבי מידת הנוחות, הפחתת הכאב, טווח התנועה והשיפור המתקבל בזמן הטיפול עצמו.

 

בעיות צוואר וכתפיים

לשחרור הצוואר וחגורת הכתפיים, שיפור טווח התנועה והקלה על כאבים.

רוב בעיות הצוואר והכתפיים נובעות משינויים ניוונים שמתהווים עם השנים. ישנן כמובן סיבות נוספות כמו תאונות דרכים, עומס על המפרק, פציעות ספורט וטראומות. בעיות צוואר וכתפיים מורכבות בדרך כלל מבעיית עצבים, עצמות גידים ושרירים. טיפולים בדיקור סיני בשילוב עם שיאצו נמצאו יעילים ביותר כדי להחזיר למפרקים את טווח התנועה ולפתור את הכאב.

הטיפול כולל  עבודה על הרקמות הרכות: שרירים, רצועות, גידים, בשילוב עם עבודה על איזון האגן וטיפול במפרקים הכואבים. הדגש במהלך הטיפול הוא על עבודה על השרירים החלשים, שחרור והרפיית השרירים המתוחים והחזרת המפרק למיקום הנכון שלו. ניתן  להרגיש ירידה בכאב ובטווח התנועה כבר בטיפול הראשון. וכך, לאחר מספר קטן יחסית של טיפולים, לומד הגוף להסתגל שוב למצב תקין ולחזור לטווח תנועה ללא כאבים.

מטרת הטיפול היא החזרת היציבה הנכונה והאיזון לשלד ולשרירים. כדי לתמוך בטיפול הפיזי וליעל אותו, אני נותנת המלצות לתזונה נכונה, שתתרום לגמישות המפרקים, הזנת הרקמות, שיפור ספיגת חומרים חיוניים למפרקים ולשרירים

זהו  טיפול עדין ללא כאב או אי נוחות למטופל ואין בו כל סיכון. העבודה נעשית תוך כדי הקשבה מלאה למשוב המטופל/ת לגבי מידת הנוחות, הפחתת הכאב, טווח התנועה והשיפור המתקבל בזמן הטיפול עצמו.

 

כאבי ברכיים

חיזוק מפרקי הברכיים, הקלה בעומס, עידוד זרימת דם ונוזלי לימפה לאזור הברך.

בעיות ברכיים נובעות בין היתר, מעומס יתר על מפרק הברך כתוצאה מפעילות גופנית מאומצת וקבועה, הרמת משאות כבדים ושינויים ניוונים. הפתרונות שהרפואה מציעה הוא מתן משככי כאבים, משחות, הזרקת סטרואידים ועד כדי ניתוחים להחלפת המפרק. ישנן אפשרויות רבות לטיפול בעיות ברכיים. הברכיים הם צומת חשוב ומורכב בגוף העומד בעומסים רבים ובנוי משרירים, גידים, סחוסים ורצועות. לכן חשוב לאבחן במדויק את האזורים הפגועים ולטפל בהתאם.

הטיפול הוא עם דגש על החזרת היציבה הנכונה והאיזון לשלד ולשרירים. כדי לתמוך בטיפול הפיזי וליעל אותו, אני נותנת המלצות לתזונה נכונה, שתתרום לגמישות המפרקים, הזנת הרקמות, שיפור ספיגת חומרים חיוניים למפרקים ולשרירים

זהו  טיפול עדין ללא כאב או אי נוחות למטופל ואין בו כל סיכון. העבודה נעשית תוך כדי הקשבה מלאה למשוב המטופל/ת לגבי מידת הנוחות, הפחתת הכאב, טווח התנועה והשיפור המתקבל בזמן הטיפול עצמו.


יצירת קשר

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם2all - בניית אתרי אינטרנט